Kategorie všechny

posouzení nechám na vás..:)
přidáno 28.08.2015
hodnoceno 24
čteno 1768(22)
posláno 0
Rád bych rozpoutal na tohle téma i diskusi. Je nesprávné podvést? Opravdu vždy? Existují výjimky? Existuje omluvitelná nevěra?
přidáno 02.06.2016
hodnoceno 24
čteno 1628(18)
posláno 0
Hodina biologie. Jak inspirující. Díky za komenty. :)
přidáno 16.01.2012
hodnoceno 24
čteno 1917(30)
posláno 0
Zapojuji se do dnešní sněhové nadílky - básnické. Ještě to tak není, ještě je u nás šedivo, ale moc bych už to takhle chtěla.
přidáno 29.11.2013
hodnoceno 24
čteno 1877(23)
posláno 0
O tom, co dnes zůstává po mrtvých.
přidáno 11.01.2025
hodnoceno 24
čteno 365(20)
posláno 0
přidáno 05.12.2013
hodnoceno 24
čteno 1678(37)
posláno 0
Přicházejí v období kolem osmi, deseti let. Dobře si na ně vzpomínám, také mi bušily do spánků a táhly mě na dno propasti. Padala jsem pod jejich tíhou hloub a hloub do závratě, ze které se až točila hlava. Každý se s těmi otázkami musí vypořádat sám v sobě, zmuchlat tu zmatenou úzkost do malé černé kuličky a zakopat až na dno své mysli. Tam předaleko, kamsi až pod práh dveří, které ještě dlouho nechce otevírat.
přidáno 16.11.2014
hodnoceno 24
čteno 2081(19)
posláno 0
přidáno 12.03.2024
hodnoceno 24
čteno 938(20)
posláno 0
Taková lehká inspirace "Pavanou za mrtvou infantku" Maurice Ravela.
přidáno 01.04.2012
hodnoceno 24
čteno 2063(28)
posláno 0
pro všechny, co se bojí udělat první krok :)
přidáno 21.06.2013
hodnoceno 24
čteno 1919(30)
posláno 0
Jak ze mě vylítla tak jsem ji zastřeli...
přidáno 19.04.2018
hodnoceno 24
čteno 1275(26)
posláno 0
přidáno 13.11.2013
hodnoceno 24
čteno 1876(29)
posláno 0
Ze sbírky: "Pro Český Národ"
přidáno 26.07.2012
hodnoceno 24
čteno 2076(14)
posláno 0
´´´´
přidáno 21.05.2015
hodnoceno 24
čteno 1393(28)
posláno 0
No, doraziv domů z našeho srazu, napsav první řádky, mi vytanulo na mysli, že tato báseň musí být nezapomenutelná, ale nakonec z ní vzniklo toto. Nespokojeně si to čtu, nic moc poetického, naprostý průměr, o touhách? O tom, že mi něco nezkyslo? O hraní si a nakonec se někomu "oddávám"? Pak mi to došlo. Všichni jsme tam byli, abychom darovali kus sebe druhým... Otevřenost na psaneckých srazech je jedinečná, děkuji všem.
přidáno 21.09.2014
hodnoceno 24
čteno 1999(33)
posláno 0
přidáno 06.08.2012
hodnoceno 24
čteno 1664(22)
posláno 0
přidáno 03.04.2025
hodnoceno 24
čteno 362(20)
posláno 0
přidáno 13.05.2016
hodnoceno 24
čteno 1240(25)
posláno 0
podzimní nostalgie
přidáno 22.10.2014
hodnoceno 24
čteno 1445(21)
posláno 0
1 ... 8|9|10|11|12|13|14|15|16|17|18|19|20|21|22 ... 1611

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming