|
přeberte si to jak chcete
|
|
Dnes trochu jinak. Co dodat? Snad jen: Kdo si hraje, nezlobí. ;-)
|
|
|
|
Armáda ve mně zanechává stopy ovšem ne jenom ty pozitivní. Vždy když navléknu maskáče dostávám se do stavu lehké otupělosti citové.
|
|
|
|
|
|
21.6.2009
|
|
|
|
.. možná taková miniaturní úvaha..
|
|
|
|
Píseň. Pop-Folk.
|
|
|
|
a dýchej se mnou ...
|
|
Nářky Šaziho holky
|
|
|
|
|
|
Taková, něčím jiná báseň, napsána do malého bločku při sledování filmu, respektive reklam. Ale to jí na upřímnosti neubírá. Teda, snad ne.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Puškvorec [15], Amazonka [14], Beast [13], MonoGame° [5], Martin Patřičný [3]» řekli o sobě
mannaz řekla o Singularis :Velice originální autor. S precizně napsanou prózou. Tvoří vlastní svět, který je opravdu jediněčný a stojí za to do něj vstoupit.


