Kategorie všechny

Anotace: Na geneticky upravené potraviny je řada rozporuplných názorů. Co když...
přidáno 24.04.2024
hodnoceno 2
čteno 505(5)
posláno 0
Báseň o rozličných panelákových stereotypech.
přidáno 24.04.2020
hodnoceno 2
čteno 938(10)
posláno 0
aneb kdopak by se sebe bál, 2004
přidáno 19.06.2013
hodnoceno 2
čteno 1586(6)
posláno 0
přidáno 09.02.2024
hodnoceno 2
čteno 604(7)
posláno 0
Dnes tu mám trochu kritičtější básen ale je o běžném životě a o naší současné společnosti tak jak ji vidím svýma očima :)
přidáno 09.11.2015
hodnoceno 2
čteno 886(14)
posláno 0
už mi zase zvoní
přidáno 22.08.2014
hodnoceno 2
čteno 1138(15)
posláno 0
Pro mne hodně zvláští žážitek. Zkusila jsem ho zachytit. Gloriet (z francouzského gloriette, zdrobněle sláva) je ozdobná stavba v zahradě nebo v parku, obvykle zděná, často ze stran otevřená a tím průvětrná, typicky doplněná o sloupové loubí. (Převzato z Wikipedie).
přidáno 23.05.2013
hodnoceno 2
čteno 1215(6)
posláno 0
přidáno 23.11.2011
hodnoceno 2
čteno 1425(12)
posláno 0
Znám lidi, kterým cukr nedělá dobře. Jsou pak hyperaktivní a stokrát dokola omílají jednu věc, až z toho všem v jejich okolí třeští hlava myšlenkami na vraždu tupým předmětem. To jen tak na okraj. Báseň je ta nejklišoidnější rýmovačka, kterou jsem kdy (v matice) složila - na rozdíl od spousty básníků se mi o osobním životě píše nejhůř.
přidáno 24.09.2014
hodnoceno 2
čteno 1640(17)
posláno 0
opožděná vánoční
přidáno 08.01.2015
hodnoceno 2
čteno 1778(14)
posláno 0
...pro milovníky rýmů typu sebe nebe
přidáno 25.10.2017
hodnoceno 2
čteno 1478(17)
posláno 0
přidáno 14.07.2012
hodnoceno 2
čteno 1287(7)
posláno 0
Když namotávám prodlužovák.
přidáno 31.08.2018
hodnoceno 2
čteno 1626(21)
posláno 0
Všem přeji krásné a spokojené Vánoce.
přidáno 14.12.2016
hodnoceno 2
čteno 1619(12)
posláno 0
přidáno 31.01.2012
hodnoceno 2
čteno 1351(6)
posláno 0
Zase jeden zážitek z divadla
přidáno 21.01.2020
hodnoceno 2
čteno 897(8)
posláno 0
Takovej krásnej narozeninovej den, kdybych na sebe měla být pyšná. Ale nejsem.
přidáno 19.03.2018
hodnoceno 2
čteno 1174(16)
posláno 0
Pro klapající podpadky nepodbytých společenských bot v noci v lednu po Národní Třídě.
přidáno 09.08.2011
hodnoceno 2
čteno 1631(8)
posláno 0
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Adrianne Nesser :
Anet... " upe nejvíc v pohodě holčina"--- takoýhle komentář by byl asi v dnešní době populární a zcela normální, ale myslím, že bude prostě stačit když napíšu: " Anet, seš super holka a moc si tě vážím, tak ať ti to zůstane....Už teď, i když mám ještě opici jak hovado, se moc těším na tu oslavu v Díře!!!: )
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming