|
...mhu
|
|
.../která verze je lepší,upraveno 17:50
|
|
ono prší...
|
|
....
|
|
...jen výkřik...
|
|
Ztrácím kontakt s kulturou. Pamflet, pakus.
|
|
|
|
:-D
|
|
|
|
hříčka
|
|
|
|
|
|
Jen lidé si musí vytvořit své vlastní hvězdy, a aby svítili, berou energii těm pravým...
|
|
Skoro nikdy jsem žádnou básničku nenapsala, tak ne nelekněte, básničkáři, že je to takové kostrbaté :D Taky by bylo dobré vědět, že jsem to psala o půl osmé ráno a k tomu spěchala do školy, ale našla jsem si čas doladit detaily a kámoška mě dokopala to sem hodit. :D Vážně, nehledejte hlubší smysl, akorát si nakonec přečtěte první a poslední odstavec znovu a dojde vám, co jsem chtěla psát jako úvahu. :D
|
|
|
|
naděje
|
|
Keď si človek umýva ruky, spája ich ako keď sa modlí/ďakuje/prosí.
|
|
|
|
|
|
Dnes odpoledne jsem pozoroval padající lavinu a dovolila si mne inspirovat k této totální ptákovině.
|


