Kategorie všechny

Co se stane na Roshwoodově večírku? Čtěte a dozvíte se víc. Blížíme se k závěru románu a budeme pokračovat druhou částí :)
přidáno 10.08.2012
hodnoceno 4
čteno 1081(9)
posláno 0
Blížíme se k závěru, ještě dvě, max. tři kapitoly a je konec :) A bude druhá část, už jsem rozhodnuta :)
přidáno 14.08.2012
hodnoceno 4
čteno 1078(11)
posláno 0
Zajímavé zvraty příchází :)
přidáno 23.02.2012
hodnoceno 4
čteno 1176(11)
posláno 0
přidáno 16.08.2024
hodnoceno 4
čteno 500(12)
posláno 0
kratší báseň
přidáno 15.05.2026
hodnoceno 4
čteno 85(5)
posláno 0
Středověká fantasy: Kdo máš uši, slyš tento příběh, protože by neměl zůstat zapomenut. Příběh, ve kterém se spolu utkají rozum, víra, láska a soucit proti touze po moci. O plíživé válce plné krve a intrik, ale také o udatnosti a lidskosti, která se objevila, když svět se stal temným a zlým místem k životu. Svět tak krutý, že zrodí mladé hrdinky, které se stanou princeznami bojovnicemi. Pět dívek s barevnými vlasy. Jedna má vlasy žluté, druhá modré, třetí růžové, čtvrtá zelené a pátá rudé.
přidáno 31.01.2023
hodnoceno 4
čteno 536(6)
posláno 0
Láska, vyznání, zklamání, představení zakázané lásky. Tato báseň je fiktivní.... :-) Jen popisuje mou melancholickou náladu dnešního večera.
přidáno 14.04.2012
hodnoceno 4
čteno 1275(4)
posláno 0
Narazila kosa na kámen, lupič dostal citelné ponaučení.
přidáno 10.08.2019
hodnoceno 4
čteno 1215(6)
posláno 0
Cikyli-cink.
přidáno 14.12.2018
hodnoceno 4
čteno 1392(8)
posláno 0
přidáno 07.12.2014
hodnoceno 4
čteno 1412(13)
posláno 0
ani nevím, kam tento výtvor zařadit :-) ... je to můj příspěvek do Vánočního čísla našeho školního časopisu, které jsme chtěli pojmout trošku jinak.... :-)
přidáno 05.12.2011
hodnoceno 4
čteno 2669(9)
posláno 0
..... Vánoce po roce hrajou ... akorát na nervy.... ať už jsou v háji... VOPRAVDU....
přidáno 26.12.2013
hodnoceno 4
čteno 1352(11)
posláno 0
Co dostanu pod stromeček?
přidáno 22.12.2011
hodnoceno 4
čteno 3298(14)
posláno 0
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :
Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming