Kategorie všechny

český text na Simonovu píseň America - ano, zase o lásce, zas o zklamání i výhrách a nadějích... Čtyři roky čekala v šuplíku na posledních pár slov.. http://www.youtube.com/watch?v=ZO3gWIGzH3A
přidáno 25.02.2011
hodnoceno 4
čteno 2035(23)
posláno 0
přidáno 01.07.2023
hodnoceno 4
čteno 589(11)
posláno 0
přidáno 22.04.2010
hodnoceno 4
čteno 1672(13)
posláno 0
Po odchodu blízkého člověka se neubráníte vzpomínání jak na jeho život, tak na jeho smrt a odchod z tohoto světa. Stále se to vrací, stále zapomínáte, že se to stalo a stále si vzpomínáte, že se to stalo...
přidáno 20.11.2020
hodnoceno 4
čteno 999(8)
posláno 0
přidáno 10.02.2014
hodnoceno 4
čteno 1351(17)
posláno 0
Je to psaný ke kytaře, čárky jsou psaný tak, aby to sedělo do rytmu. Jeden příběh známé a jeden osobní...
přidáno 26.12.2014
hodnoceno 4
čteno 1288(12)
posláno 0
čeká každého neopatrného pozemšťana, co příliš - čeho moc, toho je prostě příliš...rozumíme si?;)
přidáno 31.10.2011
hodnoceno 4
čteno 1816(14)
posláno 0
přidáno 13.04.2024
hodnoceno 4
čteno 545(11)
posláno 0
Na písmáku 21.12.2012, původní anotace:psáno v pátek 9.11 v tramvaji – kdyby jste náhodou nevěděli, tak dobou jsem byla 5 měsíců vdaná; z komentářů na písmáku odkladám::D pořád lepší zvráceně romantický, než romanticky zvracet = Bacha strašně patetické
přidáno 25.01.2026
hodnoceno 4
čteno 151(7)
posláno 0
:-)
přidáno 20.07.2012
hodnoceno 4
čteno 1728(13)
posláno 0
Já nevím, co k tomu říct.
přidáno 07.04.2012
hodnoceno 4
čteno 1906(12)
posláno 0
Už nám není ...
přidáno 22.08.2023
hodnoceno 4
čteno 473(6)
posláno 0
Vyřešený problém.
přidáno 28.12.2015
hodnoceno 4
čteno 1321(16)
posláno 0
Dlouhou dobu jsem žil v Krkonoších.
přidáno 03.01.2026
hodnoceno 4
čteno 161(7)
posláno 0
Jak jsem si tak šlapal domů, abych ji vložil na Psance, docházelo mi, že jdu trochu s křížkem po funuse, jelikož mi pod nohama křupal sníh a vůbec - už je krásné zimní počásí :) Tak tedy poslední podzimní melancholie - enjoy and recycle
přidáno 27.12.2014
hodnoceno 4
čteno 1368(9)
posláno 0
přidáno 01.06.2014
hodnoceno 4
čteno 1402(13)
posláno 0
přidáno 22.12.2012
hodnoceno 4
čteno 1365(9)
posláno 0
přidáno 10.04.2021
hodnoceno 4
čteno 1159(16)
posláno 0
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :
Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming