|
český text na Simonovu píseň America - ano, zase o lásce, zas o zklamání i výhrách a nadějích... Čtyři roky čekala v šuplíku na posledních pár slov..
http://www.youtube.com/watch?v=ZO3gWIGzH3A
|
|
|
|
Po odchodu blízkého člověka se neubráníte vzpomínání jak na jeho život, tak na jeho smrt a odchod z tohoto světa. Stále se to vrací, stále zapomínáte, že se to stalo a stále si vzpomínáte, že se to stalo...
|
|
|
|
|
|
Je to psaný ke kytaře, čárky jsou psaný tak, aby to sedělo do rytmu. Jeden příběh známé a jeden osobní...
|
|
čeká každého neopatrného pozemšťana, co příliš - čeho moc, toho je prostě příliš...rozumíme si?;)
|
|
Na písmáku 21.12.2012, původní anotace:psáno v pátek 9.11 v tramvaji – kdyby jste náhodou nevěděli, tak dobou jsem byla 5 měsíců vdaná; z komentářů na písmáku odkladám::D pořád lepší zvráceně romantický, než romanticky zvracet = Bacha strašně patetické
|
|
:-)
|
|
Už nám není ...
|
|
|
|
Vyřešený problém.
|
|
Dlouhou dobu jsem žil v Krkonoších.
|
|
Jak jsem si tak šlapal domů, abych ji vložil na Psance, docházelo mi, že jdu trochu s křížkem po funuse, jelikož mi pod nohama křupal sníh a vůbec - už je krásné zimní počásí :) Tak tedy poslední podzimní melancholie - enjoy and recycle
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.

