Kategorie všechny

Jedna starší pro kamarádku, kterou jsem miloval. A ač to neslo smutek....byla to má povinnost, kterou jsem musel splnit. Né kvůli ní, ale kvůli sobě. E
přidáno 23.01.2008
hodnoceno 4
čteno 1446(25)
posláno 0
přidáno 25.05.2008
hodnoceno 4
čteno 1339(14)
posláno 0
přidáno 10.12.2007
hodnoceno 4
čteno 1951(16)
posláno 0
...
přidáno 11.08.2008
hodnoceno 4
čteno 1748(16)
posláno 0
přidáno 10.03.2008
hodnoceno 4
čteno 1746(24)
posláno 0
nestačí....co?
přidáno 07.12.2009
hodnoceno 4
čteno 1344(21)
posláno 0
... ti co mě znají, pochopí...
přidáno 29.01.2008
hodnoceno 4
čteno 1868(14)
posláno 0
přidáno 27.05.2008
hodnoceno 4
čteno 1895(27)
posláno 0
Vada dokonalého okamžiku?že jednou skončí
přidáno 13.09.2009
hodnoceno 4
čteno 1822(16)
posláno 0
Možná jsem ještě mladej a nevím, co je v životě důležitější. Třeba dospěju do let, kdy budu s Matuškou bezvýhradně souhlasit... =)
přidáno 16.10.2007
hodnoceno 4
čteno 2025(26)
posláno 0
ty anotace mi prostě nejdou
přidáno 05.10.2008
hodnoceno 4
čteno 1551(12)
posláno 0
No...některé věci nemá člověk šanci pochopit,ani prý nemusí...nemá cenu to rozmazávat na víc než čtyři sloky,či paútvary...dobře že je pryč!
přidáno 22.03.2009
hodnoceno 4
čteno 2023(18)
posláno 0
...je starší ....
přidáno 14.02.2008
hodnoceno 4
čteno 2116(19)
posláno 0
slané, sladké, kyselé... potřeba se vypsat... A moc to pomohlo. Je mi teď nějak líp..lehčejc.
přidáno 13.02.2008
hodnoceno 4
čteno 1887(15)
posláno 0
...napsaná během chvilky...snad mi bude odpuštěna kvalita a (možná) krapet ostrá slova
přidáno 21.04.2009
hodnoceno 4
čteno 1792(16)
posláno 0
Stalo se, bohužel...
přidáno 05.09.2008
hodnoceno 4
čteno 2010(17)
posláno 0
...
přidáno 11.05.2008
hodnoceno 4
čteno 1418(12)
posláno 0
Ze sbírky: "Uvadlá květena"
přidáno 12.10.2007
hodnoceno 4
čteno 2899(19)
posláno 0
společné dílo autorů ivkaja+ nostalgik, Lázně Vráž: 15.8.2008
přidáno 15.08.2008
hodnoceno 4
čteno 1597(18)
posláno 0
/moje anglictina neni nejlepsi.../ I am trying to escape but I don't know how...
přidáno 08.02.2009
hodnoceno 4
čteno 1609(22)
posláno 0
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Umouněnka řekla o Sucháč :
Vděčím Ti za mnohé... Slova to nepopíší, ale až jednou budu držet své první poetické dílo v rukou, vždy budu s vděčností vzpomínat na člověka, který mi dal pocit, že někam patřím a zavedl mne k lidem, kteří mi pomohli zrovna tak. Bez Tebe a Tvé sbírky by nebylo mnoho světla, které mne táhne nahoru a nutí mne být lepším člověkem. Děkuji a nechť se naše cesty i nadále kříží. :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming