|
|
|
Během tvorby mi to skoro připadalo jako aluze na Shakespearovu šedesát šestku, nakonec se z toho ale vyvinulo něco lehce jiného. Uvažovala jsem chvilku, jestli to ještě nějak zakončit, nicméně jako autor už nemám co dodat, takže - tady je.
|
|
*breakcore*
|
|
|
|
nauč../.Hlouposti se prožívají..../
|
|
[b]Každý člověk má právo na svého trpaslíka![/b]
|
|
Jak to teda vlastně je?
|
|
...
|
|
|
|
Teď vám sem pár dní budu dávat takovouhle básničku, akorát vždycky jinak... zejtra hajku nebo sonet... ještě se nemůžu rozhodnout :P :D
|

