|
|
|
|
|
Anotace není.
|
|
Jo jo, vím že je to dost kostrbaté, ale je to taková oddechovka... Málo práce i muziky :) A jako vždy, díky za komentáře :)
|
|
Já nesnáším zimu a ty ji miluješ.
|
|
|
|
Tentokrát nás zima překvapila velkou sněhovou nadílkou.
|
|
|
|
|
|
Z horka to asi nebude...
|
|
|
|
Prostě smůla.
|
|
|
|
Pro některé zde náročné čtenáře :) není to žádné umělecké dílo, jen jsem si hrála se slovíčky :)
|
|
Psáno pro případné zhudebnění.
|
|
štěstí je jen muška zlatá...
|
|
|
|
Není vhodná pro milovníky krátkých textů :)
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Singularis řekla o Severak :Programátor, obdivovatel veřejné dopravy. Mívá (pro mě) krásné, zajímavé a netradiční nápady. Nebojí se experimentů, občas vystavuje i záměrně nedopsaná díla. Dobře se mi čte.

