![]() |
komentáře uživatele :
je to pěkný =) líbí se mi hlavně ta druhá sloka =) trošku mě to překvapilo...tohle dílo mi příjde jiný než tvý ostatní
je to takový moc...fakt po faktu..žádná metafora nebo tak...ale tak každej má svůj styl =)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Rony [17], Adéla [15], sqeerukl [14], Ingo [14], máni brzková [13], filliu [12], MaPi [12], TenNovej [12], Pigi [10], Ho visto cadere una stella [3]» řekli o sobě
loner řekl o DDD :Nejenže miluje ibišky, píše také dobré básně. A kromě básní je fajn parťák do diskusí ... jo, to je DDD :)


