![]() |
komentáře uživatele :
Já svo pravou nejspíš nepotkala. Ale podívej se... stačí se přečíst Romea a Julii, shlédnout Titanic.... stačí mi to.
Dlaň mě nehřeje,
s jinou vílou tančíš,
všechno špatně je,
jen se na mě mračíš //
to je fakt v p...... :(
s jinou vílou tančíš,
všechno špatně je,
jen se na mě mračíš //
to je fakt v p...... :(
Vždycky to není tak marný. Jen si nenechat ubližovat od těch sráčů. A taky.... nevěřit každýmu. Jo a taky někdy to svoje srdce vypnout.
Líbí se mi.
Líbí se mi.
Mám chuť se s tebou pálit..........BOŽE TO JE KRÁSNÝ ! Celý je to krásný.
Líbí se mi to. Celé to dílko se mi líbí. Líbí se mi, jak je zmateční.. a přitom toho tam vlastně řekneš tolik. A asi to vypadá, že Ti brzo praskne mozek a rozletí se... A taky jsi mě pobavil;
"Barman tu vypadá,
jak kdyby si zašukalo cígo s pívem"
..... btw... náhodou, nelže pampeliŠkám?
"Barman tu vypadá,
jak kdyby si zašukalo cígo s pívem"
..... btw... náhodou, nelže pampeliŠkám?
Jde to vyresit i jinak ! Na 50% souhlasim s obsahem a na 50% se mi libi zpracovani...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Boleslava [18], Lilith [18], Sokolička [18], rakůvka [14], Pollux Troy [7], helenato [5]» řekli o sobě
rry řekla o mr Scraper :Úplně moc skvělej kluk:) a taky úžasnej básník:) Jeho básničky prostě mají duši a tak to má být, ne?;)


