![]() |
![]() ![]() |
komentáře uživatele :


Dobrý. Zvlášť poslední sloka... Čekáme nadalší výtvory.


Co k tomu? Dej tomu čas, udělej tlustou čáru, dívej se dopředu... Všechno to jsou dobře míněné rady, ale když jsem se cítil podobně, moc nefungovaly, spíš mě sraly. Držím moc palce.


No, opět dokonalé, jak teta poblila sviště na Sahaře...


Název zabral i po více než dvou letech. Doteď jsem Tě neznal, ale plně souhlasím s Milancholikem, což je mimochodem skvělý nick. BRAVO. Tohle bych napsat neuměl... Jdu číst další Tvé výtvory. A že jich je...


Třikrát podtrhuji. Akorát se mi poslední dobou občas stává, že objektem mé touhy není dáma se šestkami ale guláš se šesti.


Kdysi jako děti jsme byly na maškarním plese za Sněhurku a sedm trpaslíků. Já byl Štístko a se Sněhurkou jsme byli jediní kluci. V tvé básničce bych byl ale ledoborec Stydlín. Spíš ledoborec než Stydlín.


Psavec: :):):) Jenom by mě zajímalo, proč se říká "košilaté", když je to většinou bez košile... Těším se na další.


Špica, jako vždycky. Těším se na duben, červenec a říjen a na O, P, Q.


slavek: Díky za nákuk. Jméno je smyšlené. Možná to v některém domorodém jazyce znamená "šťastný muž ".


Pěkný. Souhlas se Slávkem, taky mě zaujalo "žije, přežívá i hnije".
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
malázlobilka [16], Wizard [15], terezK [15], Markett [14], jan.novaque [11], betty [11], Inugirl [11], terinak [10]» řekli o sobě
Aliwien řekla o ivkaja :Příjemná žena, se kterou jsem měla možnost setkat se i osobně. Nesporný talent v napsaných básních se nezapře. I když - básnění ve spojení s "nostalgikem" se mi rozhodně líbí víc a nemá chybu.