|
...opět trochu legrace
|
Objímám svou drahou ženu,
k polibku pusu našpulenu.
"Nádherná jsi, stvoření krásné.
Odkud jsi přišla, není mi jasné?"
V tom se ozve hlas mojí tchýně,
jenž jde právě do kuchyně:
"Jak chleba máslem namažu,
klidně ti to ukážu!"
k polibku pusu našpulenu.
"Nádherná jsi, stvoření krásné.
Odkud jsi přišla, není mi jasné?"
V tom se ozve hlas mojí tchýně,
jenž jde právě do kuchyně:
"Jak chleba máslem namažu,
klidně ti to ukážu!"
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Romantika s tchýní : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : V čase prokleti
Předchozí dílo autora : Na pohřbu notorika
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.

