![]() |
komentáře uživatele :
slnečnica: Jak jsem již psal, je to automatický text...Prostě mi to přišlo na mysl. Ale rozhodně jsem to nemyslel jako znamení (neboť na zvěrokruh nevěřím)...)
Možná to tak vyznělo, ale je to automatický text a na štíry (jako znamení) to myšleno nebylo..Nebo jsem tomu aspoň nepřisuzoval žádnou váhu.)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
wonderful [18], NikolletkaDeer [16], Honiik [13], Rächer [13], petsyk [12], Rainbow [11], Camila [10], PetraJelinkova [10], Vysoký dloouhán [9], Lotka [2], Miras2250 [1], Míra97 [1]» řekli o sobě
prostějanek řekla o lidus :Náš šíleneček... ale občas pochybuji, že právě ona je nejšílenější... mám z ní teď děsnou radost... a doufám, že mi ta radost vydrží... její obrazy jsou nepopsatelné a krásné a vůbec... :)... jsem ráda, že jsem ji kdy poznala :)


