![]() |
![]() ![]() |
komentáře uživatele :


Přesně takové básně mám ráda, posbírané myšlenky, které jsou osobní, zranitelné a tak strašně důvěrně známé.. Děkuju!


Yasmin: Ach ano, podzim se opět blíží (i když ve vzduchu ještě cítit není :-) ).. Moc se těším na tvé podzimní!!


Yasmin: Děkuji! To bolení k tomu všemu asi nevyhnutelně patří.. :-)


"někteří si řeknou ano
pro nás je však přichystáno
milovat se
jenom z dáli"
...až příliš dobře známé... Nádherná a smutná!
pro nás je však přichystáno
milovat se
jenom z dáli"
...až příliš dobře známé... Nádherná a smutná!


Orionka: Moc děkuji za pochvalu a za komentář! :-)


Jolly: Moc ti děkuji! Někde se tam přece jen ukrývá.. i když některé bolesti (snad) můžou bolet i hezkým způsobem :-)


Tak přesně v takovém polostavu jsem se našla několikrát. Výborná forma, výborně volená slova - super!


shane: Obrovský dík za tvůj názor, je pravda, že jsem prostě na papír naházela všechno tak, jak to přicházelo. Teď vlastně dělám totéž, jen z toho tak dobrou tři čtvrtinu nepoužiju :-) .
Ještě jednou díky a i tobě krásný den!
Ještě jednou díky a i tobě krásný den!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Rony [16], Adéla [14], sqeerukl [13], Ingo [13], máni brzková [12], filliu [11], MaPi [11], TenNovej [11], Pigi [9], Ho visto cadere una stella [2]» řekli o sobě
Singularis řekla o casa.de.locos :Velmi inteligentní osoba se širokým rozhledem. Její tvorba je postupně ovlivňována různými literárními (i neliterárními) inspiracemi. Dnes je (k mé radosti :-) ) cílem její tvorby sdělení.