![]() |
komentáře uživatele :
Homér: byla, už jsem zpátky, tolik geologie, čerstvé a mladé, můžeš chodit po čase, čas se tam překládá v hmotu, je to skvělé. rezervace nejsou skvělé a jídlo se nedá jíst ale za to kamení to stojí, cítila jsem se ře by se lítat skoro dalo, i bez kaktusů.
aspoň něco se tu ještě dá číst, nedávno jsem rozflákala rtuťový teploměr
Singularis: dekuji za komentář! sama take nevim jak ten pocit popsat, proto jsem o tom napsala basen - a zda se, ze dobre komunikuje to co jsem se komunikovat snazila. ten vers ktery zminujes je vlastne hromada specifikaci k te lasce, ktera je bolava, ale uz ne nebezpecna protoze je nemozne se do toho prostoru (domu) vratit, to ze se stala nedosazitelnou a nemoznou ji ucinilo prijatelnou a prezitelnou a moznou
moc fajn, jasné obrazy, malinko mě ruší ta zdrobnělinka (měkká by stačilo? měkká jsou ústa a peřiny, měkoučký je polštářek, plyšák, něco chlupatého a růžového, ale taky to může být jen má asociace)
no moc mě neoslovila, připadá mi že v první sloce zaškobrtne rytmus a celkove moc nechápu větnou strukturu... ještě se zamyslím
kvaj: Gora: i tak vam to zjevně nebrání komentovat :D casem mozna pridam preklad do deniku
zni to spis jako slam, psano pro mikrofon a ne papír. i tak se mi celkem líbí, ale dover lepší
basen ke me promlouva, stari muze ve me vzdycky vzbuzuji prekvapive mnoho pocitu. rada bych si myslela ze to s nimi neni tak beznadejne:
za nehty jim uvízl
kus něhy
ať je drhnou solvinou jak chtějí
slunce skrz
vratné flašky
občas si vzpomenou
jak hráli skleněnky
za nehty jim uvízl
kus něhy
ať je drhnou solvinou jak chtějí
slunce skrz
vratné flašky
občas si vzpomenou
jak hráli skleněnky
souhlasím s gorou, ale je to jen takové malé zaškobrtnutí v jinak docela elegantní básni, knot v loji puká skvěle zvukomalebně, jako bych slyšela tu svíčku co dohořívá až k hladince roztopeného loje, trošičku čadí, trochu prská a vydavá intenzivně žluté světlo které ale tak nejak neskýtá moc útěchy
zarostlá plevelem, plná kamení a nějaké geologie, no fuj, ze se nestydíš být básník, psát takhle o jádrech věcí bez příkras. užij si cardiff
to je krásně zachycené české léto. jinak, ahoj, přišla jsem zpět
kmotrov: k tomu aby mohl člověk truchlit je nutné připustit si ztrátu, a upřímně si něco odtruchlit je nutné pro přijetí prázdná a integraci do životní zkušenosti. tyjo, zním jak kubler rossová. každopádně, tak jsem to myslela. dovolit si podívat se nezastrenyma očima.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
ioreth řekla o M-people :je to snílek, ale s nohama pevně na zemi. jsem zvědavá, čím mě tady ještě překvapí. jsi moje..


