komentáře uživatele :

28.01.2012 - 23:29

18(15.)
Super :)

28.01.2012 - 12:22

7(6.)
loner: Děkuji moc, přiznala jsem pravý věk :))

27.01.2012 - 18:30

7(4.)
DP: Děkuji :))
taron: Na přání pekelných stoupenců jsem zkusila něco jinýho než lásku a ty se mi tu hned bouříš :D :) Ne.. chápu to :))

25.01.2012 - 21:53

9(8.)
Děkuju všem!!!

25.01.2012 - 21:47

9(4.)
Devils_PIMP: Umím číst..

25.01.2012 - 21:44

9(2.)
Devils_PIMP: Jsou špatná, ta má o lásce?

25.01.2012 - 20:21

11(8.)
little.dream: Děkuji..

25.01.2012 - 19:42

8(4.)
Líbí, líbí :)

24.01.2012 - 20:41

11(6.)
Devils_PIMP: Hotovo, děkuji :)

24.01.2012 - 20:37

11(4.)
Devils_PIMP: Takže až od šepotu? :) Opravím.. :)

24.01.2012 - 20:35

11(2.)
taron: Děkuji moc!! :)

24.01.2012 - 14:07

10(8.)
loner: Děkuji, moc si toho vážím..

24.01.2012 - 14:02

12(12.)
loner: Dopadlo to tak, že jsem si uvědomila jak jsem líná! :) Učila jsem se na opravnej termín jako děs, akorát jsem vynechala 3 otázky, který vynechal každej, protože se vážně nedaj naučit a pěkně se mi to vymstilo. Chytli jsme ji :)..

24.01.2012 - 13:59

12(12.)
loner: Děkuji :)

24.01.2012 - 13:59

8(8.)
taron: Tak tak :)

24.01.2012 - 13:59

8(7.)
loner: Myslíš smutně kvůli tomu konci? :) Jinak děkuji..

22.01.2012 - 23:15

9(6.)
Safra! Skvělá báseň.. tady se klaním :))

22.01.2012 - 17:27

12(11.)
Hezké:))

22.01.2012 - 17:19

18(6.)
Moc hezká :)

22.01.2012 - 11:12

4(2.)
U mě teda taky ne.. :) nemá to ani pořádnou pointu..