Jak nahrát obrázek z mobilu do veřejné galerie?
shane, 12.01.2019 20:13:43
Nejde mi sem nahrávat fotografie uložené v galerii mobilu, mnou vyfocené! Pořád mám hlášku, že nebylo nahráno z důvodu špatné velikosti nebo formátu! Přitom jiné foto, sdílené z mobilu na FB a odtud zkopírované do noťasu jsem odtamtud v pohodě vložil. Je to to "S úsměvem jde všechno líp!" Je to foceno týmž mobilem, takže se ptám, zda systém psanců vůbec podporuje takovou spolupráci s mobilem. (Mám prohlížeč google chrome!)
Vyplním v první řádce popis a zařazení jako fotografie,
pak ve druhé vyberu obrázek, zaškrtnu to zařazení dle názvu a dám nahrát. A už je tu poruchová hláška, ať mám i ve druhé řádce vyplněn popis nebo ne, kliknutí na vytvoř v první řádce vede k témuž výsledku, jen mi zdvojí název v tabulce dole.
LUKiO, 16.01.2019 08:49:13
Můžeš to prosím napsat celé ještě jednou, ale tentokrát bez těch vykřičníků? Proč třeba křičíš, že máš google chrome? Fakt nechápu tento zvyk - v každé druhé větě. Křičením se odpovědi nedočkáš, i když tu odpověď ti dává systém sám a sám sis ji i v tom dotazu napsal.
shane, 16.01.2019 14:33:50
LUKiO: O.K., za vykřičníky se omlouvám, ale štvalo mne, že ta hláška přišla i když jsem zkusil zkusil vložit něco jednoduchého, co zas tolik pixelů nezabere, konkrétně krátký citát na jednobarevném pozadí!

®Proto se i ptám, zda psanci podporují vkládání z mobilu (mám dva roky Huawei s google chrome. Uvádím to proto, že dříve jsem měl HTC a než jsem si stáhl aspoň operu mini, taky se to někde nechytalo.) Když foto z téhož mobilu, protažené přes FB, zkopírované do noťasu z něj sem šlo vložit, aniž bych to musel upravovat, napadlo mne, tohle vysvětlení...

»Třeba na litwebu mi systém hned hlásí, že nepodporuje vkládání dílek z mobilu, zprávy, komenty a chat tam dám, ale bez místních smajlíků.«
##
Tak mi, prosím, zkus napsat, jak mám postupovat, pokud to bere i mé fotky jím pořízené a v něm uložené.

>>Vyplním v první řádce popis a zařazení jako fotografie,
pak ve druhé vyberu obrázek, zaškrtnu to zařazení dle nového názvu a dám nahrát. A už je tu poruchová hláška, ať mám i ve druhé řádce vyplněn popis nebo ne, kliknutí na vytvoř v první řádce vede k témuž výsledku, jen mi zdvojí název v tabulce dole.
Předem děkuji! Shane
LUKiO, 16.01.2019 16:14:26
Webovým stránkám je technicky jedno, jestli běží na mobilu nebo v PC. Pokud stránce povolíš, aby přistupovala k tvému uložišti obrázků v mobilu, tak můžeš fotky z mobilu nahrávat.
Na litwebu mě napadá jedině, že mají nahrávání řešeno přes flash, a tam asi úplně moc dobrá podpora v mobilech nebude, určitě to nepodporují iphony, u androidu si nejsem jistý.

Každopádně když uděláš fotku mobilem, tak se ti uloží do uložiště v mobilu v originální (velké) velikosti. Proto ti to pravděpodobně nejde vložit. Musíš tu fotku vzít a prohnat ji nějakým zmenšovacím nástrojem a uložit jako kopii.

Pokud stahuješ fotky z facebooku, tak ty už zmenšené jsou, proto ti to z facebooku jde, ale přímo z mobilu ne. Protáhnutí přes facebook znamená vždy zmenšení a kompresi.

Co se týká malého obrázku citátu, musel bych ho vidět, abych dokázal říct, kde přesně je chyba. Pokud je to malé velikostně, jedná se opravdu o obrázek ve formátu jpg/png/gif? Není to třeba bmp, nebo pdf? To bys mi ho případně musel poslat (emailem na info@psanci.cz), abych si ho zkusil vložit.

Pokud chcete vložit odpověď, musíte se přihlásit.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

IPad Pro

Na velkém iPadu Pro vám půjde psaní básní pěkně od ruky.

ChciKupon

Slevové kupony do spousty eshopů, vybíráme pro vás ty nejlepší :)

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

Patos

Krátké a mnohdy vtipné či šokující vystřihovánky ze života.

© 2007 - 2019 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku