Jak nahrát obrázek z mobilu do veřejné galerie?
shane, 12.01.2019 20:13:43
Nejde mi sem nahrávat fotografie uložené v galerii mobilu, mnou vyfocené! Pořád mám hlášku, že nebylo nahráno z důvodu špatné velikosti nebo formátu! Přitom jiné foto, sdílené z mobilu na FB a odtud zkopírované do noťasu jsem odtamtud v pohodě vložil. Je to to "S úsměvem jde všechno líp!" Je to foceno týmž mobilem, takže se ptám, zda systém psanců vůbec podporuje takovou spolupráci s mobilem. (Mám prohlížeč google chrome!)
Vyplním v první řádce popis a zařazení jako fotografie,
pak ve druhé vyberu obrázek, zaškrtnu to zařazení dle názvu a dám nahrát. A už je tu poruchová hláška, ať mám i ve druhé řádce vyplněn popis nebo ne, kliknutí na vytvoř v první řádce vede k témuž výsledku, jen mi zdvojí název v tabulce dole.
LUKiO, 16.01.2019 08:49:13
Můžeš to prosím napsat celé ještě jednou, ale tentokrát bez těch vykřičníků? Proč třeba křičíš, že máš google chrome? Fakt nechápu tento zvyk - v každé druhé větě. Křičením se odpovědi nedočkáš, i když tu odpověď ti dává systém sám a sám sis ji i v tom dotazu napsal.
shane, 16.01.2019 14:33:50
LUKiO: O.K., za vykřičníky se omlouvám, ale štvalo mne, že ta hláška přišla i když jsem zkusil zkusil vložit něco jednoduchého, co zas tolik pixelů nezabere, konkrétně krátký citát na jednobarevném pozadí!

®Proto se i ptám, zda psanci podporují vkládání z mobilu (mám dva roky Huawei s google chrome. Uvádím to proto, že dříve jsem měl HTC a než jsem si stáhl aspoň operu mini, taky se to někde nechytalo.) Když foto z téhož mobilu, protažené přes FB, zkopírované do noťasu z něj sem šlo vložit, aniž bych to musel upravovat, napadlo mne, tohle vysvětlení...

»Třeba na litwebu mi systém hned hlásí, že nepodporuje vkládání dílek z mobilu, zprávy, komenty a chat tam dám, ale bez místních smajlíků.«
##
Tak mi, prosím, zkus napsat, jak mám postupovat, pokud to bere i mé fotky jím pořízené a v něm uložené.

>>Vyplním v první řádce popis a zařazení jako fotografie,
pak ve druhé vyberu obrázek, zaškrtnu to zařazení dle nového názvu a dám nahrát. A už je tu poruchová hláška, ať mám i ve druhé řádce vyplněn popis nebo ne, kliknutí na vytvoř v první řádce vede k témuž výsledku, jen mi zdvojí název v tabulce dole.
Předem děkuji! Shane
LUKiO, 16.01.2019 16:14:26
Webovým stránkám je technicky jedno, jestli běží na mobilu nebo v PC. Pokud stránce povolíš, aby přistupovala k tvému uložišti obrázků v mobilu, tak můžeš fotky z mobilu nahrávat.
Na litwebu mě napadá jedině, že mají nahrávání řešeno přes flash, a tam asi úplně moc dobrá podpora v mobilech nebude, určitě to nepodporují iphony, u androidu si nejsem jistý.

Každopádně když uděláš fotku mobilem, tak se ti uloží do uložiště v mobilu v originální (velké) velikosti. Proto ti to pravděpodobně nejde vložit. Musíš tu fotku vzít a prohnat ji nějakým zmenšovacím nástrojem a uložit jako kopii.

Pokud stahuješ fotky z facebooku, tak ty už zmenšené jsou, proto ti to z facebooku jde, ale přímo z mobilu ne. Protáhnutí přes facebook znamená vždy zmenšení a kompresi.

Co se týká malého obrázku citátu, musel bych ho vidět, abych dokázal říct, kde přesně je chyba. Pokud je to malé velikostně, jedná se opravdu o obrázek ve formátu jpg/png/gif? Není to třeba bmp, nebo pdf? To bys mi ho případně musel poslat (emailem na info@psanci.cz), abych si ho zkusil vložit.

Pokud chcete vložit odpověď, musíte se přihlásit.
Soutěž

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

IPad Pro

Na velkém iPadu Pro vám půjde psaní básní pěkně od ruky.

Fantasy meč

Jak se nejlépe inspirovat k napsání rytířské básně? Staňte se rytířem!

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2020 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku