Povídka ze života.
přidáno 01.03.2010
hodnoceno 2
čteno 1131(15)
posláno 0
Bylo už později večer a já se Seržantem jsme byli v příjemé náladě. Potřebovali jsme jídlo.. Kaufland – maj tam otevřeno do desíti.

Člověk bych za normálna nepochopil, co to znamená bejt v náladě. Tenhle stav byl zvláštní.. procházeli jsme mezi regálama a všude kolem cítili, jak jsou lidi.. SLIZCÍ. V tuhle pozdní dobu, pár minut před zavíračkou, se v supermarketu nemůžou jen tak procházen NORMÁLNÍ lidi a kupovat si poslední, ztvrdlý pečivo, okurku do svýho salátu, kterej má někdo v úmyslu dělat opůlnoci, sušenky na chřoupání u televize při sledování porna, štangli salámu, ale žádný pečivo.. bylo to jako procházet se televizním studiem a sledovat dění na scéně – lidi, co chodí jako mrtvoly, mlčí a snaží se dělat jen svoji práci. Loutky nastražený tak, aby vás dostaly. A vy se jimi musíte tak zaobírat, až se vás tyhle paňáci otáčí a zabijáckým pohledem vás posílají do prdele. Nezajímáte je. A oni by neměli zajímat vás.

Před zavíračkou jsou v supermarketu zvláštní lidi. Ale musím jim nechat určitou část svýho obdivu. Chtěl bych o každým něco vědět. Proč kupuje, co kupuje? Proč je tu tak pozdě? Proč nechce nakupovat přes den, mezi jinými lidmi? Proč si to nechává až ná pozdní večer, kdy v tom tichu slyšíte jen hudbu, hrající z repráků a svoje kroky na podlaze v doprovodu vrzajícího kolečka košíku? Ikdyž se možná často jedná o ztracený existence, okraje společnosti.. koho kurva společnost zajímá? Chtěl bych s těma lidma posedět a poslouchat příběhy. Jejich příběhy. A je mi jasný, že mnohdy bych si s nima měl daleko víc co říct, než s tím hnusným DAVEM, skrz kterej se probíjím denně ve škole, na intru, na ulici.. všude. Jen vyjímky mě drží nad vodou. A NIKDO mi ty VYJÍMKY nikdy nevezme. Jinak já vezmu motorovku a všechny vás tady rozřežu na malý hovna. Bezva.
přidáno 01.03.2010 - 15:35
díky za názor.
přidáno 01.03.2010 - 12:27
Ten závěr je jako to ,,malý hovno" - to se fakt nepovedlo. Samotnej caps lock se hodil jenom u slov slizcí, normální a dav (jinak chytrá myšlenka s tím zvýrazněním, fakt to v člověku začne evokovat představu na ,,slizouny", na ty jiné - nestádní lidi. Normální a dav zase na to hloupý stádo). Zatraceně dobré až prostě na ten závěr.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Chytrý idiot : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Moje babička Luboš
Předchozí dílo autora : Mám rád štafle a sluchátka občas taky

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersApple MacBook

Na skvělém Macbooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2024 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku