Povídka ze života.
přidáno 01.03.2010
hodnoceno 2
čteno 830(15)
posláno 0
Bylo už později večer a já se Seržantem jsme byli v příjemé náladě. Potřebovali jsme jídlo.. Kaufland – maj tam otevřeno do desíti.

Člověk bych za normálna nepochopil, co to znamená bejt v náladě. Tenhle stav byl zvláštní.. procházeli jsme mezi regálama a všude kolem cítili, jak jsou lidi.. SLIZCÍ. V tuhle pozdní dobu, pár minut před zavíračkou, se v supermarketu nemůžou jen tak procházen NORMÁLNÍ lidi a kupovat si poslední, ztvrdlý pečivo, okurku do svýho salátu, kterej má někdo v úmyslu dělat opůlnoci, sušenky na chřoupání u televize při sledování porna, štangli salámu, ale žádný pečivo.. bylo to jako procházet se televizním studiem a sledovat dění na scéně – lidi, co chodí jako mrtvoly, mlčí a snaží se dělat jen svoji práci. Loutky nastražený tak, aby vás dostaly. A vy se jimi musíte tak zaobírat, až se vás tyhle paňáci otáčí a zabijáckým pohledem vás posílají do prdele. Nezajímáte je. A oni by neměli zajímat vás.

Před zavíračkou jsou v supermarketu zvláštní lidi. Ale musím jim nechat určitou část svýho obdivu. Chtěl bych o každým něco vědět. Proč kupuje, co kupuje? Proč je tu tak pozdě? Proč nechce nakupovat přes den, mezi jinými lidmi? Proč si to nechává až ná pozdní večer, kdy v tom tichu slyšíte jen hudbu, hrající z repráků a svoje kroky na podlaze v doprovodu vrzajícího kolečka košíku? Ikdyž se možná často jedná o ztracený existence, okraje společnosti.. koho kurva společnost zajímá? Chtěl bych s těma lidma posedět a poslouchat příběhy. Jejich příběhy. A je mi jasný, že mnohdy bych si s nima měl daleko víc co říct, než s tím hnusným DAVEM, skrz kterej se probíjím denně ve škole, na intru, na ulici.. všude. Jen vyjímky mě drží nad vodou. A NIKDO mi ty VYJÍMKY nikdy nevezme. Jinak já vezmu motorovku a všechny vás tady rozřežu na malý hovna. Bezva.
přidáno 01.03.2010 - 15:35
díky za názor.
přidáno 01.03.2010 - 12:27
Ten závěr je jako to ,,malý hovno" - to se fakt nepovedlo. Samotnej caps lock se hodil jenom u slov slizcí, normální a dav (jinak chytrá myšlenka s tím zvýrazněním, fakt to v člověku začne evokovat představu na ,,slizouny", na ty jiné - nestádní lidi. Normální a dav zase na to hloupý stádo). Zatraceně dobré až prostě na ten závěr.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Chytrý idiot : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Moje babička Luboš
Předchozí dílo autora : Mám rád štafle a sluchátka občas taky

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

MacBook Pro

Na novém MacBooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2021 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku