taková...no (nemůžu si pomoct, je to blbost)
přidáno 01.02.2010
hodnoceno 1
čteno 1931(13)
posláno 0
že prý vzhled těla
důležitý není
toto vám věřím
jedině před rozedněním

vy co to říkáte
první pak řvete
když kilo nadváhy
na dívce najdete
přidáno 02.02.2010 - 08:21
No rýmy nic moc, obzvlášť první sloka... Ale je mi to sympatický.:)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
tělo : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : S(nowwhite)
Předchozí dílo autora : vášeň, ta dává smysl

» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Yana řekla o kmotrov :
Jeho nadšení pro věc je tak nakažlivé, jeho projev je tak moudrý a tak plný života, že jsem hrdá na to, že znám kmotrova a že jsme si blízcí, je to pro mě pocta, znám kmotrova- tak zatichlého a tak hlasitého, plného inspirace a bohémského ducha, jo, a je strašně milé když se z něčeho raduje a směje se
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming