|
Je to první dílo (jestli se to tak dá nazvat), které sem vkládám. Omlouvám se za případné chyby.
|
Půlnoc je za námi, slunce však nikde,
A světu vládne tíživá tma,
Ležíme spolu, držím tě s láskou,
šeptám ti do ucha „jsi nádherná.“
Líbám tě na rty, lásku ti vyznávám,
Ležím tu u tebe, přesto však sám,
V ruce mám nůž a postel je mokrá,
Je to snad krev? - sám sebe se ptám.
Jak já tě miluji, tvé tělo, tvé oči,
Přesto však jedinou chybičku máš,
Přes plné rty i nádherné tváře -
Miláčku můj, proč se neusmíváš?
Teď mě však napadá – to bylo včera!
Již jsem tvůj obličej tak rozzářil,
Stačilo vložit jen čepel do úst,
Přitlačit, úsměv se hned podařil.
Tvé oči jsou teď ale tak chladné,
Už se z nich veškerý cit vypařil,
Lásko má, dělal jsem to pro tvoje dobro,
Pověz mi jen, co jsem zas pokazil?
A světu vládne tíživá tma,
Ležíme spolu, držím tě s láskou,
šeptám ti do ucha „jsi nádherná.“
Líbám tě na rty, lásku ti vyznávám,
Ležím tu u tebe, přesto však sám,
V ruce mám nůž a postel je mokrá,
Je to snad krev? - sám sebe se ptám.
Jak já tě miluji, tvé tělo, tvé oči,
Přesto však jedinou chybičku máš,
Přes plné rty i nádherné tváře -
Miláčku můj, proč se neusmíváš?
Teď mě však napadá – to bylo včera!
Již jsem tvůj obličej tak rozzářil,
Stačilo vložit jen čepel do úst,
Přitlačit, úsměv se hned podařil.
Tvé oči jsou teď ale tak chladné,
Už se z nich veškerý cit vypařil,
Lásko má, dělal jsem to pro tvoje dobro,
Pověz mi jen, co jsem zas pokazil?
D_P
Krvakyneni moje, rýmy nám bruce lee (bruslí) ale jako prvotina proc ne
asi trochu tlačil na pilu, potažmo kudlu, ale že nic neřekla, že jo? Je těžké psát z pohledu někoho jiného? Z pohledu jiného pohlaví dokonce? Zvládla jsi to hezky, mi se tahle prvotinka zalíbila. Má TO. To co uchopí pozornost do hrsti a drží ji až dokonce.
Azure Sky
mno, tak ta je trochu hororová...možná brutální ;)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Me and you and all the others řekla o Lay :moje zlatá sedmikráska. kafe. sem fakt moc moc moc ráda, že tu jsi, že tě můžu číst... a že tomu někdy i rozumím:+) love. M.**

