Trochu fun-tazie v marodeni ... ta píseň je pecka ...
přidáno 12.03.2025
hodnoceno 0
čteno 408(13)
posláno 0
https://youtu.be/QkLOqW1nbHI?si=vTycHS1zM684NX7g

Měl si ji u sebe doma
A teď jí vidíš všude?
Až okolnosti dovolí,
Že budete spolu,
Co jí z tebe zbyde?

Vymačkaný citrón?

Chrchle, ale
Ale při vzpomínce
Je jí kluzce ...
Jak v písničce
I wish you were here ...
Schová si tě pod peřinu

Je jí blbě,
Ale fun-tazie ještě žije
Dělat louže s tebou
To jí baví
Ale its never the time
For sixty-nine

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Cos i can't ... : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Jarní inspirace
Předchozí dílo autora : Kolikrát ještě...

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
človiček řekl o "Autor"sám :
Jsme stejní,ve verších ostatních hledáme sebe,hledáme odpovědi na své pocity,emoce,lásky,bolesti trápení.Jsou verše které nás přesahují a verše které teprve rostou,přesto to píše jedna velká bytost složená z lidí,Mějme tu bytost,naše kolektivní fluidum rádi,rozvíjejme ho a pomáhejme mu.S láskou k Vám všem človíček.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming