byl to jenom sen?
přidáno 24.11.2023
hodnoceno 0
čteno 639(6)
posláno 0
červená ve mně probouzí hněv
mlč
ani se nehni
chci cejtit tvoje ledově chladný tělo

nedívej se na mně
jsem celá tvoje
mokrá jako skelná vata

nenávidím to
už nikdy v životě to nechci dělat
kousni mně

zakrej si zatím obličej, přinesu nůž a ubrousky

nemáš hlad? nebo chceš něco k pití?
mohli bychom zajít ke mně na kafe...

ubrousky už nemám přinesla jsem toaleťák

pozdravuj bráchu

tak a teď to uděláme
zbav mně té úzkosti

chci být navždycky volná!

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Liss Durman řekla o Delivery :
Teress... Mám tě ráda, ikdyž jsem tě nikdy nepoznala. Tvoje díla mi dokážou hodně říct - pokud dokážu číst pozorně. Moc sem sice nechodim, ale pořád tě čtu ráda.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming