Na vesnici máte plno psích nezbedů.
přidáno 22.08.2022
hodnoceno 7
čteno 697(6)
posláno 0
Chodí pošťák po vesnici,
smutnou brouká písničku,
Brok mu urval nohavici,
též okousal brašničku.

Tahle služba je moc těžká,
vážně to je k naštvaní,
v zimě na něj zas Brok čeká,
vztekle kouše do saní.

Potom dostal spásný nápad,
hned si koupí brnění,
nebude se po něm sápat,
práci on tak nezmění.
přidáno 23.08.2022 - 14:42
Psavec: vím, někdy to jinak nejde, ale snaha se počítá!
přidáno 23.08.2022 - 13:52
Gora: Někdy je jim ale nevyhnu, počet slabik má prioritu.
přidáno 23.08.2022 - 13:47
Lenča: Díky moc.
přidáno 23.08.2022 - 11:39
Prima, myslím však, že teď už píšeš jinak, beze slůvek, která např. zde doplňují počty slabik /on/... posun je znát, a je to jen tvým zdokonalováním se na základě "kritik" čili dobře míněných postřehů kolegů - třeba i jinde...
přidáno 22.08.2022 - 19:05
Důvtipný pošťák, co miluje svou práci :-)
přidáno 22.08.2022 - 13:51
Miňko: To jsem rád.
přidáno 22.08.2022 - 13:31
Pobavila.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Pošťák : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Čtvero ročních dob
Předchozí dílo autora : Mazaná liška

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
pocitová řekla o Adrianne Nesser :
strasne stylova slecna...sama sebou jak to nejvic jde...co sem te stihla poznat/nepoznat tak si dobrej clovek. uprimnost vzdycky na prednich mistech. dik ze tu jsi...
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming