přidáno 19.01.2021
hodnoceno 6
čteno 51(8)
posláno 0
Probudím se ráno, ležíš vedle mě v posteli. Máš ještě růžové tváře, rozcuchané vlasy a já Tě políbím, ptám se, jak ses vyspala a co se Ti zdálo. Budím Tě schválně, dřív než mi odejdeš do práce a já Tě celou tu dobu neuvidím. Začnu tě hladit a Ty nadzvedneš deku a já si vlezu k Tobě. Vím, že Tě nesmím moc dlouho zdržovat, aby ses stihla připravit do práce. Svlékám Ti pyžamo a Ty víš, že Ti ta tramvaj zase ujede. Jdeš se vykoupat, namalovat a já Ti mezitím dělám snídani. Odcházíš a nezapomínáš na polibek a přání hezkého dne.
Jdu kolem Tvé práce, stavím se Tě jen políbit, napadne mě koupit Ti řezanou kytku, ať ten den máš hezčí. Nečekala si to a směješ se, většinou jsi to Ty, kdo kytky kupuje. Objímáš mě a držíš za ruku, jako, že jsi pyšná, že mě máš.

Večer přijdeš unavená, já se snažila uvařit Tvoje oblíbené jídlo, co si ráda objednáváš. Vyprávíš mi, co se stalo v práci a co by sis chtěla koupit a probíráme, kam pojedeme ve volných dnech na výlet.
Chci Tě vzít do kina, ale Ty jsi na něj moc unavená, v obývacím pokoji mám jednodušší verzi, vše co máš ráda, víno, Tvojí oblíbenou deku, notebook natažené prostěradlo a na Netflixu vybraný film co si chtěla vidět.

Leháš si ke mně do náručí, podřimuješ a budeš to zase chtít ode mě vše vyprávět. Líbám Tě do vlasů a hladím po ruce. Usínáš.
A já si říkám, jaký by to bylo, kdybych vše tohle s Tebou mohla jednou zažít a ne jen o tom snít.

Jaký by to bylo, objímat, líbat, spát vedle Tebe, milovat se kdykoliv a kdekoliv, smát se, tancovat, zpívat, hladit Tě, držet Tě za ruku a jen tak potichu vedle Tebe být.

Jsi moje kamarádka a nevíš, co se mi honí hlavou, já vím, že tohle nebude pro mě jednoduché.

Jaký by to bylo?

přidáno 19.01.2021 - 19:08
slavek: Miluji představy, mám to asi stejně jako Ty, píšu díky představám, myšlenkám a nevyřčeným slovům, jen někdy zabloudím a nevím kde je realita =)
přidáno 19.01.2021 - 18:59
Neu: Ráda bych dala stejně jako Ty 100%, jen to není správné načasování s přiznáváním, projevovat city někomu kdo je zamilovaný jinde je těžké, o to těžší když je to kamarádka, miluji jí, ale vše to ovlivní, můj náhled na ní, nechci jí ztratit, to si radši o ní budu jen snít, i tak díky za dodání odvahy =)
přidáno 19.01.2021 - 17:41
Amelie: Ta láska na papíře zůstane navždy, ale zase ti nic dalšího nedá. Já se vždycky raději přiznám a dám do toho 100%, abych někdy nemusel litovat, že jsem to neudělal.
přidáno 19.01.2021 - 17:12
Představy jsou nekonečným zdrojem energie pro nitro. Díky nim jsem začal psát...
přidáno 19.01.2021 - 14:36
Neu: Děkuji za hezký komentář, který mě nutí se zamyslet, zda se někdy přiznat, nebo jen snít a mít tuhle romantickou představu =)
přidáno 19.01.2021 - 12:54
Časem by se to stalo rutinou a ty sny by odešly. Láska je často daleko romantičtější ve fantaziích, snech, tužbách a na papíře, než v reálu. Navíc, ta na papíře (nebo tady v bajtech) neumírá. Je dobře, žes jí kousek, tak pěkně zachytila.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Jaký by to bylo? : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Kruh
Předchozí dílo autora : Zlomený srdce

»jméno
»heslo
registrace
» narozeniny
Euthanasia [11], coffeemaker [11], selan [11], Nesse [10], Shiva [9], Všetci [8], Elissbeth [7]
» řekli o sobě
prostějanek řekla o lidus :
Náš šíleneček... ale občas pochybuji, že právě ona je nejšílenější... mám z ní teď děsnou radost... a doufám, že mi ta radost vydrží... její obrazy jsou nepopsatelné a krásné a vůbec... :)... jsem ráda, že jsem ji kdy poznala :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Bělorusko živě
demonstrace
Duke of Budweis
Roman M

Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

MacBook Pro

Na novém MacBooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2021 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku