přidáno 02.10.2020
hodnoceno 8
čteno 78(16)
posláno 0
Zakázali zpívat,
protože zpívali jsme proti!
Nechci se na to dál dívat,
jsme na hovno patrioti!
Tohle je konec!

Slyšíte?
To už se rozezněl umíráčku zvonec!
Umíráme národe!

"Dokud se zpívá, ještě se neumřelo!" (J. Nohavica)

POZDĚ!

přidáno 04.10.2020 - 14:28
Dívka v modrém: Sobec je ten, co myslí jen na sebe a nebere ohledy na druhé,bylo to adresováno obecně všem, kdo tak činí. Každý si v tom najde to své. Když se náhle znatelně ochladí,,také si vezmeme preventivně kabát a čepici, je to lepší než následně antibiotika na zápal plic. V tom je celý princip všech opatření, které nám bohužel znepříjemnují život, ale jsou nezbytná. Samozřjmě ani ty nejsou dokonalá. Jako vše .
přidáno 04.10.2020 - 12:40
vanovaso: Zrovna mně nemusíte psát cokoliv o sobeckosti. Já všechna opatření dodržuji. Podložená fakta čtu a není mi jedno, když druzí nekoho ohrožují, protoze i ja mam rodiče a prarodiče a neni mi to zkratka jedno. Avšak pojďme si tu uprimne říci, ze ta opatření maji hromady nepromyslenych otazníků a obsahují neuvěřitelné množství nesmyslů. Je to jako kdybych se rozhodla, ze vám nejdriv za krádež uriznu ruku, a pak teprve budu resit, jestli zlodějem jste nebo ne!

Nikdo nám nezakazuje zpívat si v soukromí, ale hudba je jednou z věcí, které tmelí společnost a je také zdraví prospěšná. Tahle akce má v mém nitru zkratka tuhle reakci v podobě tohohle díla, coz jeste nutne neznamena, ze jsem sobec, který své kapenky prska na ostatni lidi. Jsem jedním z tech lidi, kteří tráví temer cely den v respiratoru, protoze nemam jinou možnost. :)
přidáno 04.10.2020 - 10:20
Ach jo, nikdo přece nikomu nazakazuje si zpívat, kdekoli, kde nebude ohrožovat druhé :na rizika masivního šíření koronaviru při zpívání, kdy se kapénky uvolňují na mnohem větší vzdálenost, upozorňují i vědecké studie. A uzavřena je třeba i Metropolitní opera v New Yorku. Svoboda neznamená, že budu ohrožovat zdraví druhého. Je smutné, že lidé jsou čím dál větší sobci. :-(((
přidáno 02.10.2020 - 23:24
Dívka v modrém: Modrý kvítku! Vše nej k těm desperádským narozeninám. A ještě se nenarodil nikdo, kdo by mi mohl zakázat si zpívat! Ani ten virus mi k tomu nevezme chuť! Zpívat je zdravé a posiluje to imunitu a navíc mám kousek do Přírody. ()()
přidáno 02.10.2020 - 22:18
Ještě se neumřelo.
přidáno 02.10.2020 - 17:19
I já se připojuji k přání človička; je milé, že na to reaguješ tím, že seš ráda s námi.
A dílo perfektní, silné a pravdivé. Díky a pokračuj v tvorbě. Myslím, že nejsem sám, kdo se bude těšit na tvá další díla.
přidáno 02.10.2020 - 16:36
človiček: Moc dekuju za přání! :)
13 ... to uz je dost! Jsem rada, ze tu s vami jsem!
přidáno 02.10.2020 - 16:13
Předně hodně zdaru k Tvým narozkám na Psancích a pak zakázaný ovoce nejvíc chutná. Já si zpívat asi začnu.Škoda že nezakážou dvanáctihodinovou pracovní dobu.To by bylo zdravých lidí a noční nedělali ani ve středověku a pak kde je TA obranyschopnost. Imunologové jsou pěkní truhlíci-rouškopatogeni .Proč lékaři a potravináři neřeší globálně PH obyvatel.K čemu jsou studie? pa

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Zpívat : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Společně
Předchozí dílo autora : Sen o utopii

»jméno
»heslo
registrace
» autoři online
Audrey Diamond, človiček, Idara
» nováčci
Czechspeare
» narozeniny
rry [13], Cherry [11], LeaMio99 [8], Trashman [8], UBU BUBU [4]
» řekli o sobě
katitek řekla o Delivery :
Tahle holčina má strašně velkej talent. umí napsat to, co jiní ne. a její styl psaní.. dost mě dostává ta upřímnost a ten kus jí samotné v těch dílech, ty zpovědi. Teress, jsi skvělá, piš dál.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Bělorusko živě
demonstrace
Duke of Budweis
Roman M

Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

IPad Pro

Na velkém iPadu Pro vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2020 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku