|
...
|
A je to černé
uvnitř
Co chce si to dělá
drtí vnitřnosti
drápe až na kosti
a kouše
za živa
no jasně
jinak bych to necítila
Pak jsou to deprese
horečka zesláblého těla
protože obelstít to nelze
uvnitř
Co chce si to dělá
drtí vnitřnosti
drápe až na kosti
a kouše
za živa
no jasně
jinak bych to necítila
Pak jsou to deprese
horečka zesláblého těla
protože obelstít to nelze
človiček: děkuji za komentář, máš pravdu, že ostatní jsou nám inspirací...
Obelstít to lze.Najdi dva lidi se stejným vnímáním pohledu.Takže je z čeho čerpat??
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Deprese : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Jsme jako děti rybí
Předchozí dílo autora : Zvony
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Trochublázen řekl o Leslie :Až vznikne učebnice v příštím století, jen jedna umělkyně bude v ní jistá, že nová generace otočí list a při četbě těžko skryje stopy dojetí. Básnířka mimořádná, vesmírných kvalit, z jiného asi světa, z hlavního města, nejde to slovy popsat, vím, měl bych přestat, zkrátka je dokonalá, jak víc ji chválit? Kdysi též bagatelu napsali pro ni, se spoustou je pocitů a samá krása, za mě jen dík, že jsi tu, což není zázrak, tím vzdávat hold géniu, před ním se sklonit. Na tuhle zapomenout se prostě nesmí. Pokud to snad nevíte, říká si Leslie.

