|
do teplých krajů opravdu letos nechci :)
|
Už je zase podzim
čas cesty
já jsem však unavená a nikam letět nechci
Proč mám letět někam do teplých krajů
já mám ráda vůni luk a hájů
však zimy už nejsou co byli dříve
a já jsem velmi adaptivní zvíře
Jenom nechápu proč té věci z papíru
která vznikla snad za dob empíru
říká se slovem po mě
vždyť já nelétám v domě
a už vůbec ne jen rovně
čas cesty
já jsem však unavená a nikam letět nechci
Proč mám letět někam do teplých krajů
já mám ráda vůni luk a hájů
však zimy už nejsou co byli dříve
a já jsem velmi adaptivní zvíře
Jenom nechápu proč té věci z papíru
která vznikla snad za dob empíru
říká se slovem po mě
vždyť já nelétám v domě
a už vůbec ne jen rovně
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Do teplých krajů letos nechci : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Parné léto
Předchozí dílo autora : Dětství
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
ioreth řekla o M-people :je to snílek, ale s nohama pevně na zemi. jsem zvědavá, čím mě tady ještě překvapí. jsi moje..

