další takový pokus...možná tak trochu vzpomínka na Komenskýho...no hodně teoreticky :D
přidáno 13.06.2008
hodnoceno 3
čteno 1554(17)
posláno 0
sundej si růžové brýle,
sundej si je a uvidíš smutek,
sundej si masku a uvidíš krásu,
protože v kráse je smutek.

a naopak.

jdi si lehnout a můžeš spát,
jdi si snít a budeš litovat,
jdi si plakat a naříkat,
protože pak poznáš radost.

možná, snad.

odejdi ode mne a hledej dál,
odejdi ode mne a budeš sám,
odejdi ode mne a najdeš svět,
protože já nejsem svět.

a nevracej se.
přidáno 14.06.2008 - 12:12
zajímavý,melodický...a ta "teoretická" složka jak říkáš,taky není špatná
přidáno 14.06.2008 - 10:40
Souhlasím s Me and, taky je to pěkně melodické a šlo by to zhudebnit, akorát by bylo třeba dopsat tam sloky :-)) Ale refrém by byl bezvadný.
Ne, dělám si srandu, opravdu se mi to líbí, jen tak dál.
přidáno 14.06.2008 - 09:04
/ta by se dala zhudebnit...:+)/
:) jinak moc pekna... trochu laciny obraty v ni, ale... kde nejsou, ze.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Hledej svět : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : citróny v srdcích
Předchozí dílo autora : Večer, noc a ráno

» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
FallenAngel řekl o Ed.HaNy :
Tak jsem neměl pravdu no, nenapsal jsem ti nic sem, ačkoliv jsem si to myslel hele.) Vlastně už můžu říct, že víš všechno, co bych o tobě řekl, ale přece jen jsi mi neskutečně nesčetněkrát pomohla a ani nevíš jak moc mi to pomohlo, a jak jsi mi teď pomohla a vlastně, dyť přece víš všechno. Píšeš skvělou poezii a jsi dívka s nejkrásnějším úsměvem, co znám a jsi též dívka s největším a nejcitlivějším srdcem. :) Derrick)) [various wishmoments))]
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming