|
Lokin :)
|
V rozmachu rozmarnosti,
Resime nesmysli...
Kdo s kym,
Co, proc...
Kvok...
Jsi clovek cely,
Bolest te skoli,
Jeden zub,
Bolavy
Do jednoho bodu,
Ve vesmiru
Si te dostane,
Jak male dite,
Skucis a bresic....
Slabochu...bolest...
Te zlomila....
Kde jsou tve plany,
Kde je tve ego,
Hromada hoven,
Ma vetsi hodnotu...
Tak zubar te leci,
Zub ti umrtvi,
Nervy ti vytahne...
Coze ?
Vyleci ?...zabije ?
At jde do prdele...
Jak muze smrt lecit..
To lecim byka na maso
Ze ho zabiju?
To lecim mozek lobotomiji?
To lecim zubare eliminaci ?
Lecim smrti...
Zabijim laskou...
Resime nesmysli...
Kdo s kym,
Co, proc...
Kvok...
Jsi clovek cely,
Bolest te skoli,
Jeden zub,
Bolavy
Do jednoho bodu,
Ve vesmiru
Si te dostane,
Jak male dite,
Skucis a bresic....
Slabochu...bolest...
Te zlomila....
Kde jsou tve plany,
Kde je tve ego,
Hromada hoven,
Ma vetsi hodnotu...
Tak zubar te leci,
Zub ti umrtvi,
Nervy ti vytahne...
Coze ?
Vyleci ?...zabije ?
At jde do prdele...
Jak muze smrt lecit..
To lecim byka na maso
Ze ho zabiju?
To lecim mozek lobotomiji?
To lecim zubare eliminaci ?
Lecim smrti...
Zabijim laskou...
Helfanderios: diky, uplne me rozlozilo, ze jsem prisel k zubari s bolavym zubem a ten se vrhl na zabijeni...pry standardni postup...no prchal jsem...zvedla se ve me emoce, ze smrti nelzou lecit nemoce...
Pár gramatických chyb, ale... Wow. Úplně mi přijde, že z toho srší emoce - něco mezi vztekem a absurditou, možná pohrdáním? Líbí se mi. Líbí se mi moc.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Real man real...wtf : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Dr.Ogy
Předchozí dílo autora : gouon
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Sokolička :děkuju ti za to, žes mě hned neodsoudila a i přes ty /hádky/ sis ke mně našla cestu. i já k tobě.vážim si tvejch komentářů. seš faájn Marcelo..;-)

