|
...
|
a luna odpouští nám tmu
za děsu vyjících psů
ale víš
není to o rýmu
v duši z baldachýnu
úplněk se line
a Země se stejně furt točí
když čtu básně toho člověka
v jehož stínu koulí
zeje pravda odvěká
je to Bukowski
a můj černej kocour
mi tlapkou otvírá šuplík
noc je příjemně chladná
a nám je fajn
za děsu vyjících psů
ale víš
není to o rýmu
v duši z baldachýnu
úplněk se line
a Země se stejně furt točí
když čtu básně toho člověka
v jehož stínu koulí
zeje pravda odvěká
je to Bukowski
a můj černej kocour
mi tlapkou otvírá šuplík
noc je příjemně chladná
a nám je fajn
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
stínem opilej měsíc : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : šílenství holubů co nikdy nevzlítli
Předchozí dílo autora : moře slov
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
prostějanek řekla o Severka :Hvězdička bez hvězdných manýrů... občas létavice nebo kometa... a dost často Sluníčko :)... a to, že přijde někdy noc ... to se musí stát... ale je statisticky dokázáno, že slunce vyjde každé ráno... ;) takže přeju krásné východy :)

