|
... lebo mne je stále zima...
|
Už prikúrila v bytoch a podieľa
sa na dočasnej vražde stromov.
Leto si pozvoľna dáva pohov
- skrátka, nastáva výmena stráží
v prírode a mňa zvnútra mrazí pri pomyslení,
čo tento rok prinesie chladné počasie...
Tie chvíle, kedy nežne hreješ moje dlane,
sú v jeseni častejšie, ako inokedy.
(Našťastie)
sa na dočasnej vražde stromov.
Leto si pozvoľna dáva pohov
- skrátka, nastáva výmena stráží
v prírode a mňa zvnútra mrazí pri pomyslení,
čo tento rok prinesie chladné počasie...
Tie chvíle, kedy nežne hreješ moje dlane,
sú v jeseni častejšie, ako inokedy.
(Našťastie)
ŽblaBuňka: Aj ja by som rada... je to iba metafora. ;) Jeseň a zima vo mne vyvolávajú prevažne negatívne pocity. Ďajujem za spätnú väzbu. :-)
dovolím si nesouhlasit s dočasnou vraždou, kéž bych mohl také prospat celou zimu
poslední sloka je něžňoučká, líbí
poslední sloka je něžňoučká, líbí
SSS
Příjemná. :)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Sucháč řekl o Yana :Neskutečně přirozená básnířka, která dokáže zachytit běžný život podobně, jako malíř na obraze...

