|
Všechny rána jsou krutě stejný... Aspoň ty moje...
|
Nebudem si namlouvat,
že to dnešní rozcuchaný
ráno plný tichý rosy
je jiný než to včerejší.
-Všechny jsou krutě stejný!
Vzduch v nich voní
čerstvým ranním kafem,
a ty se tiše vracíš
z nočního flámu.
Neuchopitelná lehkost
tvojí rudý nonšalance
mě stejně nepřesvědčí…
*
Jsem tvoje láhev vodky,
a kdo je víc…?!
že to dnešní rozcuchaný
ráno plný tichý rosy
je jiný než to včerejší.
-Všechny jsou krutě stejný!
Vzduch v nich voní
čerstvým ranním kafem,
a ty se tiše vracíš
z nočního flámu.
Neuchopitelná lehkost
tvojí rudý nonšalance
mě stejně nepřesvědčí…
*
Jsem tvoje láhev vodky,
a kdo je víc…?!
uzasny... krasny... moc moc povedeny:+)
najednou se mi zase zalepily oci a rozbolela hlava... jako po kazdy noci:+)
najednou se mi zase zalepily oci a rozbolela hlava... jako po kazdy noci:+)
každý ráno, ať už z vodkou, nebo bez ní...s kafem nebo bez kafe...je super, protže můžeme začínat den od začátku... =))) je to famózní kousek...
//Neuchopitelná lehkost
tvojí rudý nonšalance
mě stejně nepřesvědčí…//
ouu jee..tak ta me prave vzdycky dostane..
8-) good
tvojí rudý nonšalance
mě stejně nepřesvědčí…//
ouu jee..tak ta me prave vzdycky dostane..
8-) good
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Ráno : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Štěstí
Předchozí dílo autora : Honzovi
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Jiskřička [18], jana.roz@seznam.cz [17], Kirsty [17], něco končí [14], Conely [9], cavansit [8], Andrea [2]» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)

