|
|
Ve dne jen mlčky sedím
a v noci nemohu spát
myslím na tebe,pořád
já měl tě tak rád
ve snech tě po tvoji tváři hladím
ráno se probudím a nevím
co s tím
Osud mi tě vzal
a já bych tě ještě jednou obejmout
chtěl
moje hlava nedokáže myslet
a srdce mě bolí
i když se někdy sám sebe ptám jestli
mi za to stojíš
a v noci nemohu spát
myslím na tebe,pořád
já měl tě tak rád
ve snech tě po tvoji tváři hladím
ráno se probudím a nevím
co s tím
Osud mi tě vzal
a já bych tě ještě jednou obejmout
chtěl
moje hlava nedokáže myslet
a srdce mě bolí
i když se někdy sám sebe ptám jestli
mi za to stojíš
Někdy se ptám jestli mi za to stojíš : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Zapomeneš na moje jméno
Předchozí dílo autora : Kdyby
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Severak řekl o Vladan :Jak ve svých sci-fi a fantasy povídkách, tak ve svých úvahách má velice zajímavé témata...

