aneb "utrpení" diplomantovo :)
přidáno 18.03.2017
hodnoceno 0
čteno 885(5)
posláno 0
Bije třetí, tma jak v pytli,
všichni už šli dávno spát.
Student sedí na své židli
diplomku on musí psát.

"Věty drhnou, slova stojí,
nerozumím svému článku.
Připadám si jako v hnoji
a musím napsat ještě stránku!"

Diplomant se vrtí, vrtí,
ne a ne se dokopat.
"Brzký termín mě však škrtí.
Asi se jdu zahrabat!"

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Diplomantská : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla


Předchozí dílo autora : Bouřka

» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Boleslava řekla o Sokolička :
Moc fajn holka, krásný básničky i povídky - to je ideální kombinace! A nemáme společné jenom ty sportovce...přihlásily jsme se přece na Psance ve stejný den (to bude znamení...)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming