přidáno 06.03.2016
hodnoceno 0
čteno 1002(7)
posláno 0
Obvykle na vše jsem vzpomínal s chutí
říkám si čeho jsem se to jen dožil
jako když někdo mě vzpomínat nutí

jako by sentiment píchli mi do žil
teď mě to nezvykle nelidsky bolí
od doby co jsem se nervově složil

kdysi bych si to jen zasypal solí
toliko vzpomínek, každá z nich tklivá
nesmazatelný flek od Coca-Coly

minulost chybí mi, a co mi zbývá?
zbývá jen počkat si na procitnutí
vždyť každá vzpomínka je jako živá

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
O vzpomínání : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Zhoubný názor
Předchozí dílo autora : O vůni spálených novin

» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Meluzina :
Moc jí v poslední době vděčím za novou vervu, se kterou píši své básně :) Moc si cením jejích komentářů a názorů, se kterými většinou i souhlasím :) A ani její díla jí nemohu vytýkat- protože ta také stojí za velké uznání :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming