Moju prvú báseň na Psanci venujem mojej BFF Leluši :)
přidáno 04.11.2015
hodnoceno 2
čteno 1405(18)
posláno 0
Na tanečnej rozplakať sa netreba
Je to predsa celé len obyčajná hra
Prihlásila si sa len kôli Kaji
Tak sa skludni a sprav si pokoj! :)
přidáno 05.11.2015 - 18:09
Pekne, ale nabudúce napíš dlhšiu.:)
přidáno 04.11.2015 - 23:06
málem jsem si tě spletl s tvou jmenovkyní Lusy :-)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Plačka na tanečnej : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
journeyman řekl o Severka :
Severku sice neznám osobně, viděl jsem ji na přibližně přesně jediné fotce (s prostějankem). Jedinej kontak, co spolu máme, je ten, že ji čtu. A stojí to sakra za to. Nejkvalitnější široko daleko. (Ano, toto je reklama!)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming