|
|
Temné myšlenky,
jako den za soumraku.
Strach nás obklopuje,
ze všech stran.
Není žádná cesta k úniku,
protože jsme uvězněni,
hluboko v naších obavách.
Co krok to strach,
aby nás neuvěznil napořád.
jako den za soumraku.
Strach nás obklopuje,
ze všech stran.
Není žádná cesta k úniku,
protože jsme uvězněni,
hluboko v naších obavách.
Co krok to strach,
aby nás neuvěznil napořád.
lakomec: Omlouvám se, já jsem se nepodívala zda to píše muž či žena. Příště se nezapomenu podívat :).Takže moc ti děkuji, potěšil jsi mně, vážím si toho :)
Zamila
Rytmika není z nejhorších, celkově to dobré je, jen by se toho do takové básně prostě vešlo mnohem víc ...
Dear.K: Děkuji ti, vážím si tvého názoru :). Jednou to snad vylepším. Dlouho jsem to chtěla vylepšit a stále chci, ale zatím se mi to nedaří.
Honesty: Mi osobně to verš - Co krok to strach - zlehčuje a rozráží. Jinak je to fajn, určitě by se to dalo vypilovat ve skvost. :0)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Strach : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Letící střepy
Předchozí dílo autora : Zlomená křídla
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Orientera [17], James Libustka [15], Elis-Němečková [13], jsph [9], Alma Neradostná [4]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o mannaz :Autorka s duchaplnou prózou i poezií, člověk si ji prostě musí zamilovat. Jsem ráda, že čte mé básně i mé povídky a vděčím jí především za pokračování ve Vlkodlačí hrozbě, kterou čte i příjemně komentuje. Těším se, až si od tebe zase něco přečtu! :)

