|
|
Jsi jako letní jablko
které příliš dlouho leželo
ve sklepě
ve společnosti vlhka
a krys.
Máš bílý koberec zla a kolem stopky se ti plazí červ.
Jsi jako letní jablko
které na podzim
nakopl nezbedný rarach
a tys mu to
neodpustilo.
A ty hnědé skvrnky vážně nejsou znaménka krásy.
Jsi jako letní jablko
bohužel už k nakousnutí
leda pro pomatenou
Sněhurku.
které příliš dlouho leželo
ve sklepě
ve společnosti vlhka
a krys.
Máš bílý koberec zla a kolem stopky se ti plazí červ.
Jsi jako letní jablko
které na podzim
nakopl nezbedný rarach
a tys mu to
neodpustilo.
A ty hnědé skvrnky vážně nejsou znaménka krásy.
Jsi jako letní jablko
bohužel už k nakousnutí
leda pro pomatenou
Sněhurku.
Pěkné, jen kdyby i poslední sloka byla z pětiverší, bylo by to ještě lepší... aspoň tedy dle mě.. =).. jinak chválím..
Azure Sky
aji tak - možná si někdo kousne...
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Jablko pro Sněhurku... : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Božský optimismus...
Předchozí dílo autora : 3,14159 26535 89793 23846 26433 83279…
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Lizzzie řekla o prostějanek :podle mě je to něco jako druh anděla s šibalským srdíčkem:)..ale ona mi pořád nevěří...i když je mi jasný, že jenom chce, abych ji o tom neustále přesvědčovala:):P

