|
|
Naskočím
třmeny mám
proklatě vysoko
Řítím se
černou tmou
daleko široko
Otěží vládkyně
pobízím
utíkej
Nahoru
dolů
řeč dvou těl
s tebou ...
je mi hej.
třmeny mám
proklatě vysoko
Řítím se
černou tmou
daleko široko
Otěží vládkyně
pobízím
utíkej
Nahoru
dolů
řeč dvou těl
s tebou ...
je mi hej.
Profrčelas kolem ve zběsilém tempu a já tady stojím a lámu si hlavu nad tím co je skutečnost a co je fantazie.
Sucháč: dík, no přesto je to vlasně vyznání mé kobyle, ale napadlo mě při úplně jiné činnosti, čekala jsem jestli to tam bude znát :-)
Ten chlíveček "láska - vyznání" je asi špatně, lepší by byl "erotika - sex", s přídomkem "divoký" :-D Strhující dílko...:-)
Devils_PIMP
POJĎ A HLEĎ - Kůň silný a jméno jeho jezdce....
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Mému hřebci : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Zemřela...
Předchozí dílo autora : Smutná kulisa
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Lipš [18], yayadreamer [13], Hass [13], Vejunka [12], Král Slova Kuba [12], Tyna Mayerová [12], Užmoc [10], Flammarino [6], Emilius [5]» řekli o sobě
kmotrov řekl o Homér :Nebál bych se s ním vyrazit někam daleko mimo civilizaci, nenechal by mě ve štychu.

