|
poslouchala jak padají...
|
Do noci zvuky bijí na ticho
jablko padá dál než daleko -
až tam kde nesmím nahmatat
živou haluz.
Jsem osleplá zimou
děsím se otázek
můj kořen v tání
zamrz
jablko padá dál než daleko -
až tam kde nesmím nahmatat
živou haluz.
Jsem osleplá zimou
děsím se otázek
můj kořen v tání
zamrz
no jenže pak by tam nevyznělo to haluz-zamrz, no musím napsat že v závěru jsem měla opravdu husí kůži, pár slov jsi završila skvělým zoufalým závěrem, fakt smutná studená krása
Pěkně psáno, srozumitelně. Snad jen na konci místo ,,zamrz,, by se mi více líbilo zamrznul/zmrznul. Pěkné
nikdo
kvalitní poezie
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Do noci... : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Lyrický deník/// Dobrý den...Na shledanou
Předchozí dílo autora : ///
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Erien, potulný bard řekl o xaire :Kamarádka, která pro mě hodně znamená. Přál bych jí, aby našla štěstí. E

