přidáno 24.08.2013
hodnoceno 3
čteno 1393(12)
posláno 0
Vevnitř,
hluboko v nitru,
to co jsem netušil...nemohl vědět
cit, který jsem dlouho necítil,
ústa na zámek,
nemůžu ti jej vypovědět.

Mlčky hledím,
hledím do jedné z knížek,
pak divoce dupe mé srdce,
cítím tíhu mých víček.

Opět,
opětuji tvůj pohled,
obětuji všechny své smysly,
vše co zaplavuje duši i mysli..

Jen tvé přítomnosti.
přidáno 27.08.2013 - 09:45
Moc pěkné... a poslední odstavec je vážně krásný :)
přidáno 24.08.2013 - 18:38
TheShmash: Děkuji :))
přidáno 24.08.2013 - 15:21
Moc pěkná :) Ten poslední odstavec obzvlášť:)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
(Po)Cit : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Štěstí
Předchozí dílo autora : A zase je bílý den

» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Meluzina :
Moc jí v poslední době vděčím za novou vervu, se kterou píši své básně :) Moc si cením jejích komentářů a názorů, se kterými většinou i souhlasím :) A ani její díla jí nemohu vytýkat- protože ta také stojí za velké uznání :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming