Nestydím se za to, jako malej jsem chtěl bejt Fanfán…
přidáno 05.05.2013
hodnoceno 0
čteno 1687(6)
posláno 0
tuši jsem půjčil barvu
že prej femme fatal
(ne)vím dál chodím ulicí
jen mě už docela bolej kolena

povídáme si
tu a tam
vidíš…třeba dneska ráno
když jsem četl tvý přání na dobrou noc

tušíme víc než pár slov
taky trochu smíchu
s čajem z máty
mý hříchy nepálí žáha

v písni o revoluci
nějak se nedá schoulit v davu
dovolím si malou změnu
na polštáři bude Tuli(pán)

ikonka sbírka Ze sbírky: ... na pomalu

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Jen… : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : eM…
Předchozí dílo autora : malá radost (na duši)

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Lusy řekla o MakiLayla :
Znám ji jen pár hodin a už vím, že je to skvělá osůbka, které můžu věřit a svěřit se jí.. Je to prostě skvělá kamarádka
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming