|
|
Kdy se mám
cítit smířený se životem?
Když mi dává jednu
ránu za druhou?
Když maří mé plány
a ničí mé sny?
Když jediná naděje
na štěstí je
vyhlídka smrti?
cítit smířený se životem?
Když mi dává jednu
ránu za druhou?
Když maří mé plány
a ničí mé sny?
Když jediná naděje
na štěstí je
vyhlídka smrti?
no, u tebe je cítit velké životní zklamání. A motáš se v tom...ale vymotáš se, já to taky dokázala. Až ucítíš pevnou zem pod nohama, pak bude hej, do té doby piš :) minimánlně do té doby :)))
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
(Ne)jasné vyhlídky : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Láska?
Předchozí dílo autora : Kulka
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Gabika [18], Duše [17], Tanarica [16], Rikitan [15], Tondícek [15], enethen [15], mona.66 [14], Severak [13], Atík [13], Slavo B [11], Sigurdr [7]» řekli o sobě
Hunter řekl o Pampeliška13 :Básnířka, která na svůj věk má obrovský talent, a jejíž básně o lásce mi v ní zase vrátily víru. :-)

