přidáno 29.07.2012
hodnoceno 4
čteno 1371(11)
posláno 0
Kameny,
vycpaná veverka s korálky místo očí,
oceloví brouci.

A kameny…

Fotky
z dob, kdy prý bylo lépe,
znuděný průvodce.

A kameny…

Naděje
že snad bude lépe.

A kameny.

Na duši…
přidáno 29.07.2012 - 21:52
taron, Yana: Děkuji.
přidáno 29.07.2012 - 21:21
Každý z nás jsme muzeum, líbí
přidáno 29.07.2012 - 13:42
Je dost dobrá ...líbí :)
přidáno 29.07.2012 - 11:25
to je tedy divné muzeum,dobře napsané

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
V muzeu : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Nejsi v tom sama
Předchozí dílo autora : Rychleji...

» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Sucháč řekl o Umouněnka :
Prostě Vivi, ta od sazí, duší Blázen, člověk, který má takovou představivost, jakou jí v tak ranném věku, ve kterém je, může závidět prakticky kdokoli...fantastické hrátky se slovy v jakékoli formě jí už dávno katapultovaly mezi elitu...jsem rád, že Tě znám... :-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming