|
|
pár cárů na předloktí
vzývá ženu
nahou ve svém mlčení
a bard už dozpíval
že jinému není
v zamyšlení
obvinění
zacílil part
a oněměl sklíčením
potulný bard
sedě nehnutě
se zlatým perem
z černé labutě
proslavil hrdinku
nejedné písně
a předlohou mu bylo
mé nahé já
vzývá ženu
nahou ve svém mlčení
a bard už dozpíval
že jinému není
v zamyšlení
obvinění
zacílil part
a oněměl sklíčením
potulný bard
sedě nehnutě
se zlatým perem
z černé labutě
proslavil hrdinku
nejedné písně
a předlohou mu bylo
mé nahé já
Devils_PIMP
Tapani netapani tohle jezky plyne pekne se ki to cte a na to ja hodne dám
Trochu v ní tápu, přesto se mi moc líbí. A často zdůrazňuju, že básně mohou mít tolik významů kolik lidí je čte a v jakém jsou rozpoložení. Já tedy myslím, že ten hajzlík je pěkný děvkař, ale která by mu nepodlehla (-:
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Bard : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Nekonečno ranních nostalgií
Předchozí dílo autora : Hra na příběh
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Fúrie [18], lolaluckacanada [16], Brunec [15], M-people [15], ManonZarrasu [14], Vilém Drobný [12], labuť [8], katerinaj [4]» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Delivery :Mám ráda její názory. Mám ráda její tvorbu. Kdysi jsme si hodně psaly.. a přestože jsem ji nikdy neznala.... říkaly jsme si různý věci... myslím, že bude hodně... hodně...dobrej člověk ;)

