|
|
Ticho je všude kolem a času málo až to jde slyšet skoro nahlas.
Toho všeho je málo a ty nemáš čas,
utichá ti vnitřní hlas a proč se někam vlastně hnát?
Když můžu jako kůl v plotě stát.
Žádné bílé ani černé nepotkám.
Jsem sám a vím moc dobře, že zůstane to navždy a krev mi v žilách bude rvát rychlé oběhy krve.
Nemám na nic čas, protože jsem se ztratil.
Jsem sám , někde v lese, z neurčitou touhou se na všechno vykašlat.
V nitrozemí a v samotě s vlkodlaky, co dělat mám?
Když jsem sám?
Ne, to ne......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A teď už nejsem sám.
S vlkodlaky.
Toho všeho je málo a ty nemáš čas,
utichá ti vnitřní hlas a proč se někam vlastně hnát?
Když můžu jako kůl v plotě stát.
Žádné bílé ani černé nepotkám.
Jsem sám a vím moc dobře, že zůstane to navždy a krev mi v žilách bude rvát rychlé oběhy krve.
Nemám na nic čas, protože jsem se ztratil.
Jsem sám , někde v lese, z neurčitou touhou se na všechno vykašlat.
V nitrozemí a v samotě s vlkodlaky, co dělat mám?
Když jsem sám?
Ne, to ne......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A teď už nejsem sám.
S vlkodlaky.
Devils_PIMP
Vypovedni hodnota je za 100% - firma/struktura tomu silene ublizuje
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
S vlkodlaky o samotě : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Hrdličky
Předchozí dílo autora : Já jsem smrt!!!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
prostějanek řekla o Severka :Hvězdička bez hvězdných manýrů... občas létavice nebo kometa... a dost často Sluníčko :)... a to, že přijde někdy noc ... to se musí stát... ale je statisticky dokázáno, že slunce vyjde každé ráno... ;) takže přeju krásné východy :)

