|
To jsem tak seděl za oknem z kuchyně, toužil být originální a pro kamaráda Sýkoru vyfotit Sýkoru. Na krmítku pochutiny, hodinu focení a nic - všechno rozmazané. Tímto si na ni stěžuji.
|
Postůj chvíli sýkoro
Na krmítko přiletěla sýkora.
Na co mě láka? Co mi tam nasypal?
Nepostojí, poskakuje, potvora
zřejmě chce, abych si s ní hrál.
Jak baletka k objektivu toči záda.
perlou oka pozoruje moji snahu,
nechci, nestojím ti za námahu.
Dnes ne, snad příště, uvidím tě ráda.
Na krmítko přiletěla sýkora.
Na co mě láka? Co mi tam nasypal?
Nepostojí, poskakuje, potvora
zřejmě chce, abych si s ní hrál.
Jak baletka k objektivu toči záda.
perlou oka pozoruje moji snahu,
nechci, nestojím ti za námahu.
Dnes ne, snad příště, uvidím tě ráda.
Postůj chvíli sýkoro : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Noční setkání
Předchozí dílo autora : Čas
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
GULI řekl o kmotrov :Kdyby byl kmotrov můj soused,tak by jsme určitě toho boha-neboha objevili..možná v tom půllitru piva..protože jsme na podobné pantheistické vlně..:-)

