Řekněme, že tohle nemá zařazení.
přidáno 19.01.2011
hodnoceno 1
čteno 1518(7)
posláno 0
Přecházíš mým životem,
jako černá kočka v ulicích,
-tiše, tiše, bez chuti a bez zápachu,
jako síra ve střelném prachu.

Přecházíš mým srdcem,
jako víno v básnících.
-Rudé jako noční kvítí,
tiché jako vlčí vytí.

A našeptáváš do mých uší
ty tvé stranné pohledy.
A píšeš na mě bílou tuší
sliby tuhé jak mraky na nebi.

Přecházíš mýma rukama,
jako kapky slané vody,
-nedotknutelné, nepitelné,
jenže to sucho mě trýzní,
tak co mám dělat, když umírám žízní?
přidáno 20.01.2011 - 10:32
dokonalý....:)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Přecházíš : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Báseň o štěstí
Předchozí dílo autora : Život v otaznících

» narozeniny
marty [14], Meluzina [13], Caro_in [13], arwmarie [13], Sirael [11], nanynaaa [10], mprecek [9]
» řekli o sobě
pocitová řekla o Adrianne Nesser :
strasne stylova slecna...sama sebou jak to nejvic jde...co sem te stihla poznat/nepoznat tak si dobrej clovek. uprimnost vzdycky na prednich mistech. dik ze tu jsi...
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming