přidáno 17.09.2010
hodnoceno 4
čteno 1707(16)
posláno 0
Jak ostrov ztracený v moři mnozí z nás jsou,bloudíce samotou a plni beznaděje čekáme na chvíli kdy přijde konec či se něco stane a změní vše co bylo,je a bude.Ta tíživá věčně trvající chvíle,plná výčitek že to či ono mohlo býti jinak.Někdy nás osvobozuje a dává nám chvilku vydechnout v uspěchaném světě,ale většinou tíží neb ač neradi společnost potřebujeme.
Ta prázdnota po ukončeném vztahu a neskutečná tíže bez možnosti návratu,když stratili jsme toho kdo nám dával smysl života.Jsa sraženi na zem jsme v její chladné náruči vydáni démonům vlastních vyčitek a mnohdy odhodláni ukončit vlastní rukou toto soužení.
Kde končí samota věčného koloběhu zničených životů a opustěných lásek?? Kde naleznou spočinutí ti kdož byli zrazeni a zapovězeni do náruči chladu a nekonečné noci?? Nikdy nebudou vysvobozeni z věčného tápání v království té nejkrutější z královen beznaděje.
Není lépe spočinout na dně řeky či ve smyčce provazu,nežli se nechat vláčet věčnou samotou?? Jak často a kolik duší již spočinulo navždy v osidlech chladu temných zakoutí samoty?? Kam se hnout když byli jste zrazeni a jediné co zbývá je skok do prázdna a nebo bloudění v temnotách??
Zbyde jen samota a její háv kryjící nás svou beznadějí a nemajíc žádné již žádné emoce umíráme v beznaději,neb osamoceni jsou zatraceni prokletím věčné samoty.......

přidáno 20.09.2010 - 09:53
uznávám že je to dost ulet,však jsem ulítlej byl aspoň v tý chvíly kdy sem to tvořil(zvracel) a co se češtiny ze začátku minulého století týče někomu se líbí někomu ne :) však písnu i něco smysluplnýho nebuj :)
přidáno 20.09.2010 - 09:50
víš já bych si nikdy nedovolil komentovat tvé díla když jsi v depresy za chudáčka se nepovažuju a myslím že sesypat se muže každý a také vím že když je člověk na dně dělá osloviny,já jich pár udělal a následky nesu sám a za slzy se nestydím je to projev emocí a když je člověk zoufalý má na slzy právo..vím že jsem raději neměl nic psát a tvoje reakce je nezlob se hnusná,zlá a ponižující což chápu neb si byla pěkně vytočená,ale ponižovat a zesměšňovat kohokoli včetně mě nemáš právo ani ty..věřím že je vše za námi :)
přidáno 17.09.2010 - 23:03
styl jakým je to napsáno se mi nelíbí (samé jsa, nemajíc, bloudíce)...plus gramatické chyby...obsah sice chápu, ale takhle ne...sorry
přidáno 17.09.2010 - 22:08
"Chudacku".. tak na tohle uz vazne nemam..

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Samota : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Letní bouře
Předchozí dílo autora : Konečné rozhodnutí

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Bělorusko živě
demonstrace
Duke of Budweis
Roman M

Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

MacBook Pro

Na novém MacBooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2021 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku